Vysoká prohra v Přerově

19. 12. 2009 | † 25. 12. 2010 | kód autora: VNk

Po skvělém čtvrtečním výkonu s Prostějovem, si Břeclav přivezla vysokou porážku z Přerova. Poslední zápas základní části ovládli domácí, kterým břeclavský tým umožnil nastřílet osm branek a sám nevstřelil žádnou. Zubři, pohybující se na špičce tabulky, už od začátku ukazovali svoji převahu a zaslouženě si připsali dva body.

logo_hczubr

wallhcbaaaa

HC ZUBR Přerov - HC Břeclav

8:0

(2:0, 4:0, 2:0)

Už čtyři minuty po začátku utkání šli do vedení domácí. Do Noskovy sítě poslal puk Šnicr, asistence Čelko. Za dvě minuty přerovští ve skóre odskočili ještě víc po přihrávce Kundrátka se prosadil Čelko. Na začátku druhé části byli aktivnější naopak hosté a to se výrazně projevilo na skóre. Břeclav neproměnila dva brejky, a dokonce Loučka, hájící přerovskou branku, zlikvidoval únik dvou břeclavských hráčů v situaci 2-0. Za Přerov se trefil ve 30. minutě Perutka. Po tomto gólu nahradil Noska v brance Maloch, ale ani to nepomohlo. Ani ne za minutu skóroval jeho kolega Rajnoch. Ve druhé části ještě skórovali Čelko a Šnicr, a tak po čtyřiceti minutách hry svítilo na tabuli nepříznivé skóre 6:0. V závěrečné dvacetiminutovce se trefili Čelko se Šnicrem a oba tak zakončili účinkování v zápase hattrickem.

HC ZUBR Přerov – HC Břeclav 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Šnirc (Čelko), 6. Čelko (Kundrátek), 30. Perutka (Václavíček), 31. Rajnoch (Gremlica), 36. Čelko (Šnirc), 39. Šnirc (Novák), 45. Čelko (Šnirc), 54. Šnirc (Čelko)
Vyloučení: 3:1, bez využití